Eredményeink

oroksegdij

Xerox Scan_20181206093449-1

Xerox Scan_20181206093507-1

Világháború oklevélA dalszöveg és vers

Felkészítő tanár: Leskó János tanár úr

 

00000001

Iskolánk a budapesti katasztrófavédelmi ifjúsági versenyen 4. helyezést ért el.

Résztvevők: András Marcell, Erdei Martin, Major Ármin, Vanyó Lévi, 10.A

Felkészítő tanár: Tóth Gyula tanár úr.

csecsemő gondozási verseny I.

Dél-budapesti csecsemőgondozási verseny 3. helyezés:

Részvevők: Baranyai Lili, Gyökeres Nikolett 9.C

Makula Viktória, Rostás Klaudia 9.A

Felkészítő: Gergelyné Berényi Krisztina iskolai védőnő

Kísérő tanár: Szabóné Nagy Enikő tanárnő

csecsemő gondozási verseny II.

Budapesti csecsemőgondozási verseny 6. helyezés:

Részvevők: Baranyai Lili, Gyökeres Nikolett 9.C

Makula Viktória, Rostás Klaudia 9.A

Felkészítő: Gergelyné Berényi Krisztina iskolai védőnő

Kísérő tanár: Szabóné Nagy Enikő tanárnő

webre_nyiro60_oklevel_szines

 

A Nyírő József irodalmi és műveltségi vetélkedő döntőjében iskolánk csapata az1. helyezést érte el.

  • Bács Keve 12. A
  • Halász Boglárka 12. A
  • Szabó Mihály 12. A
  • Felkészítő tanár: Fux Ernőn

 

Csecsemő gondozási verseny

A versenyen iskolánk 10.B osztályos tanulói 6. helyezést értek el.

  • Kis Pál Noémi
  • Ujj Fanni
  • Felkészítő : Gergelyné Berényi Krisztina iskolai védőnő

 

beolvasás0048

 

Tóth Alexandra Külön díja az év ifjú közgazdásza versenyen

Felkészítő tanár :Göbölyös Mária tanárnő

eredmenyeink

eredmenyeink0001

beolvasás0024

A négyfordulós természettudományi verseny felkészítő tanára:
Kovács Magdolna tanárnő
Csapattagok: Csercsa Zoltán, Holinszky Teodóra, Rusznyák Ádám, Versics Antal, Versics Kornélia

beolvasás0020

Terézváros Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskolája és Szak iskolája által meghirdetett: Alkotói Pályázat -on elért 2. helyezett

Versics Antal 12.A

Felkészítő tanár:

Kosuth Angéla Tanárnő 12.A

Európa Ifjú Költője Verseny 

AngolMeci Dániel

Felkészítő Tanár : Révay Gabriella Tanárnő

Német: 

  • Fekete Henrietta 11.A
  • Paray Viktória 12.A
  • Págár-Takács Andrea 10.A
  • Versics Kornélia 12.A

Felkészítő Tanár: Bakosné Pásztor Gabriella Tanárnőbeolvasás0004

emléklap 2 beolvasás0003emléklap1beolvasás0002

Matematika-logika verseny a BGSZC Harsányi János Szakközépiskolájában: IV. helyezés
Felkészítő tanár: Károlyi Zsuzsa Tanérnő Sebestyén Tünde Tanérnő

002003

001
emléklap

A fővárosi történelmi vetélkedőn IV. helyezést ért el:

  • Baksa Dominika 11.A
  • Holinszky Teodóra 11.A
  • Ternai Attila 11.A
  • Versics Kornélia 11.A

Felkészítő tanár: Princz Mónika tanárnő

beolvasás0011

Qualitas budapesti német nyelvi versenyen 8. helyezést elért csapat oklevele:

Résztvevő diákok:

  • Holinszky Teodóra 11.A
  • Jámbor Mercédesz 11.A
  • Paray Viktória 11.A
  • Versics Kornélia 11.A

Felkészítő tanár: Bakosné Pásztor Gabriella tanárnő

 

beolvasás0005

A kerületi szavalóversenyen elért  2 helyezés:

  • Baranyi Dzsenifer 12. B

Felkészítő tanár:

  • Kosuth Angéla tanárnő

 

beolvasás0004Budapesti Csecsemőgondozási Verseny 4. helyezés

  • Kiss Réka 9. A
  • Szabó Alexandra 13. C
  • Tiebel Noémi 13. C
  • Bandor Richárd 13. C

Felkészítő

  • Gergelyné Berényi Krisztina iskolai védőnő
  • Benkőné Tim Valéria tanárnő

valami 001

Dél-budai katasztrófa-védelmi ifjúsági verseny 3. helyezés

  • Bomlász Elizabeth
  • Bozsó Cintia
  • Csiszár Fanni
  • Csiszár Patrícia

Felkészítő tanár:

  • Kovács Magdolna tanárnő

 

beolvasás0003

Dél-Pesti Területi Elsősegélynyújtó Verseny II. helyezés

Résztvevők:

  • Csercsa Attila
  • Csercsa Zoltán
  • Rusznyák Ádám
  • Versics Antal
  • Versics Kornélia

Felkészítő tanár:

  • Benkőné Tim Valéria tanárnő
  • Kovács Magdolna tanárnő

 

oklevél kelet-pesti regionális verseny Oklevél Kelet-Pest csecsemőgondozási verseny III. helyezés

  • Kiss Réka 9.A
  • Szabó Alexandra 13.C
  • Tiebel Noémi 13.C

Felkészítő: Gergelyné Berényi Krisztina iskolai védőnő, Benkőné Tim Valéria tanárnő

5 001Budapesti Környezetvédelmi- és Egészségnevelési verseny

Résztvevők:

  • Csivincsik Roland 10B
  • Dékay Bence 11B
  • Szőke Petra 10B

Felkészítő tanár:

  • Becskeházi Zoltán tanár úr
  • Bóna Nándor tanár úr
  • Benkőné Tim Valéria tanárnő

A Határtalanul! pályázat keretében intézményünk 36 diákja cserelátogatást tett színes programokkal Felvidékre.

  • Kisérő tanárok: Lóczyné Sasvári Csilla, Fux Ernőné, Kovács Magdolna, Prinz Mónika

Nyertes pályázataink:

  • Csepeli Gyerekekért
  • Csepel 300 éves évfordulója
  • Határtalanul!

Budapesti Környezetvédelmi Verseny I. helyezett

  • Balog Imre 11. B
  • Bandor Richárd 12. C
  • Djilai Saiah Ádám 11. B
  • Felkészítő tanár: Benkőné Tim Valéria

bud-korny-i-001

Katasztrófavédelmi ifjúsági verseny dél-budai fordulóján II. helyezés

  • Bomlász Elizabeth
  • Bozsó Cintia
  • Csiszár Fanni
  • Csiszár Patrícia
  • Felkészítő tanár: Kovács Magdolna

001

Dél-Pest Területi Elsősegélynyújtó verseny felnőtt kategória II. helyezés

  • 12. C
    • Németh Ferenc
    • Rezsonya Roland
    • Szabó Alexandra
    • Tiebel Noémi
  • Felkészítő
    • Gergelyné Berényi Krisztina
    • Benkőné Tim Valéria

oklevel 002

Dél-Pest Területi Elsősegélynyújtó verseny középiskolai kategória III. helyezés

  • 10. A
    • Baksa Dominika
    • Csiszár Fanni
    • Csiszár Patrícia
    • Holinszki Teodóra
  • 12. C
    • Bandor Richárd
  • Felkészítő
    • Gergelyné Berényi Krisztina
    • Benkőné Tim Valéria

oklevel 001

Híd múlt és jelen között Abacusan országos történelmi verseny V. helyezés

  • Baksa Dominika 10. A
  • Csercsa Zoltán 10. A
  • Holinszky Teodóra 10. A
  • Kál Károly Áron 9. A
  • Tóth Fruzsina 10. A
  • Versics Kornélia 10. A
  • Felkészítő tanár: Princz Mónika

oklevel0005oklevel0004 oklevel0003 oklevel0002 oklevel0001oklevel016

Történelem diákszemmel pályázat megosztott első hely

  • Horváth Beatrix
  • Somodi Renáta
  • Baranyi Dzsenifer

Felkészítő tanár: Mráz Katalin tanárnő

2014-03-03-002

 


Kelet-Pest Területi Csecsemőgondozási verseny középiskolai kategória IV. helyezés

  • Bandor Richárd 12. C
  • Budai Orsolya 12. C
  • Dékay Bence 10. B
  • Horváth Valéria 12. C
  • Felkészítő:
    • Gergelyné Berényi Krisztina
    • Benkőné Tim Valéria

csecsemo001

Budapesti környezetvédelmi verseny I. helyezés

  •  A csapat tagjai:
    • Budai Orsolya 11.C
    • Róth Mercédesz 11. C
    • Dékay Bence 9. B
  • A versenyre nevezéshez esszét készített: Horváth Valéria 11. C
  • Felkészítő tanárok: Becskeházi Zoltán és Benkőné Tim Valéria

javitas

Elsősegélynyújtó verseny II. helyezés

  • Résztvevői:
    • Bács Keve 11. A
    • Radianov Viktória 11. A
    • Török Tamás 11. A
    • Tótok Mónika 11. A
  • Felkészítő tanár: Benkőné Tim Valéria és Gergelyné Berényi Krisztina védőnő

oklevel0001

Csecsemőgondozási verseny

  • Résztvevői:
    • Holinszki Szidónia 10. A
    • Holinszky Teodóra 9. A
    • Markó Eleonóra 11. B
  • Felkészítő: Gergelyné Berényi Krisztina védőnő

oklevel

Magyar Ifjúsági Vöröskereszt AIDS prevenciós online versenyén iskolánk csapata 5. helyezést ért el.

  • Csapattagok:
    • Budai Orsolya 11. C
    • Horváth Valéria 11. C
    • Róth Mercédesz 11. C
  • Prezentáció összeállításában a diákok munkáját segítette: Becskeházi Zoltán tanár úr
  • Felkészítő tanár: Benkőné Tim Valéria

 

.